לעבוד איתנו

  לתת דרור ליצירתיות, לגרום לשינוי ולהיות חלק מצוות איכותי

  בחוגלה-קימברלי אנחנו גאים במה שאנחנו עושים. המוצרים שאנו מייצרים ומשווקים מאפשרים לאנשים בכל הגילאים לחיות חיים טובים יותר - לצחוק, לחוש ביטחון, לאהוב את עצמם ולחיות בכבוד.
  הרצון לגרום לאנשים לחיות טוב יותר משפיע גם על סביבת העבודה שלנו והדרך בה אנחנו מתנהלים -  אנו מאפשרים לעובדים שלנו לחלום, להגשים את עצמם, להתקדם, לפתח קריירה ולתת דרור ליצירתיות ולחדשנות שבהם.


  הזדמנויות מחכות לכם גם מעבר לאופק

  חוגלה-קימברלי היא חברה ישראלית הנמצאת בבעלות של - Kimberly-Clark חברה ציבורית בינלאומית עם כ- 55,000 עובדים ב- 37 מדינות ומוצרים שנמכרים ביותר מ- 150 מדינות. השייכות ל- Kimberly-Clark מאפשרת לכל אחד מעובדי חוגלה-קימברלי ליהנות ממגוון הזדמנויות להתפתחות אישית, קריירה חובקת עולם ועבודה משותפת עם אנשי מקצוע מובילים במגוון תחומים.

  כמו כן, הניסיון הרב והשאיפה לחדשנות המובילים אותנו בפעילותנו, מאפשרים לעובדי החברה להיחשף לטכנולוגיות ולשיטות העבודה המתקדמות ביותר, ולהשפיע בצורה אמיתית על חייהם של אנשים בעולם כולו.

  אנחנו מזמינים אתכם לגדול ולהתפתח יחד עם הצוות האיכותי של חוגלה-קימברלי במפעלים, במרכזי ההפצה ובמטה החברה, ולהיות חלק מהשרשרת שיוצרת את המותגים המובילים והאיכותיים בישראל. יחד אתכם נוכל להמשיך ולהוביל את תחום הצריכה בישראל, ולאפשר לצרכנים שלנו ליהנות מאיכות החיים המגיעה להם.

  למידע על משרות פנויות בחוגלה-קימברלי >>