מי אנחנו

מקצוענות, עשייה ללא פשרות ושאיפה למצוינות.
נעים להכיר, חוגלה-קימברלי

חוגלה-קימברלי היא חלק בלתי נפרד מהחיים בישראל מאז תחילת שנות השישים, אז שמנו לנו ליעד לייצר מוצרים איכותיים שיהפכו את החיים של כולנו לקלים יותר. מאז ועד היום, אנו שמים דגש על יצירתיות וחדשנות במגוון תחומים ומותגים - Huggies, ניקול, Poise, Kotex, קלינקס, Depend, לילי ועוד - במטרה להפתיע את קהל הצרכנים שלנו בכל פעם מחדש, ולאפשר לכל אחד מלקוחותינו ליהנות ממוצרים המתאימים לקצב החיים שלו.

חוגלה- קימברלי הינה החברה המובילה בישראל למוצרי צריכה מתכלים שאינם מזון. המוצרים המיוצרים והמשווקים על ידי חוגלה- קימברלי נמצאים כמעט בכל בית בישראל, ומהווים נתח קבוע מסל הקניות של משפחות, מבוגרים וצעירים.

הכל התחיל מנייר טואלט

בשנת 1996, חתמה חברת נייר חדרה , עד אז חברת האם של חוגלה- קימברלי, על שותפות אסטרטגית עם חברת Kimberly-Clark, וחוגלה הפכה לחוגלה קימברלי - חברה בבעלות משותפת של .Kimberly-Clark Corp העולמית (50.1%) ונייר חדרה בע"מ (49.9%).

בשנת 2015 השלימה Kimberly-Clark את רכישת מלוא מניות חוגלה קימברלי, וחוגלה קימברלי עברה לבעלות מלאה של קימברלי קלארק.

Kimberly-Clark - מובילות בינלאומית

חברת Kimberly-Clark נוסדה בשנת 1872 על ידי ג'ון קימברלי וצ'ארלס קלארק. כיום Kimberly-Clark היא חברה ציבורית בינלאומית עם כ- 55,000 עובדים ב- 37 מדינות. החברה מובילה בתחום מוצרי הצריכה שאינם מזון, כאשר מוצריה נמכרים ביותר מ- 150 מדינות ובכל יום משתמשים במוצריה כ- 1.3 מיליארד אנשים ברחבי העולם.

למידע נוסף אודות Kimberly-Clark העולמית >>